JAK SE DOSTAT KE SVÉMU ÚČTU?

4. listopad 2020

Spustili jsme nový web, který jsme provázali i s pokladním systémem restaurace BALITA. Naleznete zde spoustu nových, ale i známých informací, ale hlavně si zde můžete objednat a dokonce i zaplatit jídla a nápoje z našeho sortimentu, jelikož tento web je vybaven i bezpečnou platební branou. Co je však na tomto webu skvělé, je to, že se registrovaní členové BALITA KLUBU, mohou přihlásit ke svým účtům, kde se následně mohou podívat na své útraty z posledního období v restauraci BALITA (když to ještě šlo), samozřejmostí jsou nižší ceny, ale hlavně zde naleznou i nabídky, které nečlenové na tomto webu vůbec nevidí! No a jako překvapení, naleznou členové BALITA KLUBU na svých účtech i nějaké ty BALITA GROŠE, které získali za své útraty v restauraci BALITA a nyní je mohou použít na nákupy na tomto webu. No a když bude restaurace opět otevřená, tak si budou moci zase tyto BALITA GROŠE svými útratami navyšovat a to v poměru 1,- Kč utracená = 1 BALITA GROŠ na účet!

      Ale teď to nejdůležitější! Jak se členové BALITA KLUBU dostanou ke svým účtům? Je to jednoduché! Musíte znát emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci do BALITA KLUBU! Je to ta, na kterou Vám zasíláme občas nějaké nabídky. Pokud jste svou emailovou adresu z jakéhokoliv důvodu přestali používat, či jste jednoduše zapomněli, jakou emailovou adresu jste do registrace uvedli, pak Vám pomůžeme! Stačí jen napsat na info@balita.cz, kde uvedete své jméno, a datum narození, popřípadě novou emailovou adresu, kterou v současné době používáte a my Vám napíšeme znění té původní emailové adresy, popřípadě vše upravíme, tak, aby jste so do svého účtu dostali.

      Pokud tedy víte svou emailovou adresu, pak tedy vzhůru k přihlášení! V horním menu najedete na menu UŽIVATEL a položku rozkliknete. Kliknete na PŘIHLÁŠENÍ a objeví se Vám přihlašovací formulář. Můžete vyplnit email, ale neznáte heslo, takže na přihlašovacím formuláři kliknete ZAPOMĚLI JSTE HESLO? a otevře se Vám další formulář, kam napíšete emailovou adresu (přesně tu kterou jste použili při registraci) a na tuto adresu Vám přijde email z pokyny jak nastavit nové heslo. No a pak se můžete již přihlásit, protože budete znát emailovou adresu i heslo! Tak vzhůru do toho!!!

     No a kdyby přece jen něco nefungovalo, tak nám napište na info@balita.cz a společně to zkusíme vyřešit!

Pevně tedy doufáme, že se Vám nový web líbí, ale hlavně, že Vám bude sloužit k co největší spokojenosti!

Váš BALITA KLUB .....když chcete něco navíc!

www.zalozfirmu.cz